לוח אירועים מלא

שם אירוע מועד האירוע סוג אירוע מיקום רכישה
אהבה ממבט שני יום: ה', 17.10, 20:30 קולנוע בהיכל אולם רכישה
ישי ריבו | נתן גושן
ביחד ולחוד
יום: ה', 17.10, 21:00 פסטיבל ראשון לציון לייב פארק ראשון לציון רכישה
יובל דיין מארחת את עידן חביב יום: ה', 17.10, 21:00 פסטיבל ראשון לציון אולם רכישה
עילי בוטנר וילדי החוץ מארחים את משי קלינשטיין יום: ו', 18.10, 14:00 פסטיבל ראשון לציון אולם רכישה
יובל שר יוסי



יובל בנאי מבצע ממיטב הקלאסיקות של אביו יוסי בנאי
יום: שבת, 19.10, 21:00 אולם רכישה
יסטרדיי יום: ה', 24.10, 20:30 קולנוע בהיכל אולם רכישה
מספרד לסלוניקי באהבה יום: ה', 24.10, 20:30 אולם רכישה
רבקה בר מארחת את הדר איצקוביץ יום: שבת, 26.10, 21:00 מוסיקה וערבי זמר אולם רכישה
שק שינה יום: א', 27.10, 18:30 אירועים מיוחדים אולם רכישה
vitas יום: ב', 28.10, 20:00 מחול אולם רכישה
לייט נייט יום: ג', 29.10, 11:00 קולנוע בהיכל אולם רכישה
השיבה יום: ד', 30.10, 20:30 סדרות התיאטרון אולם
השיבה יום: ה', 31.10, 20:30 סדרות התיאטרון אולם
הפרד יום: ה', 31.10, 20:30 קולנוע בהיכל אולם רכישה
אירועי נובמבר
השיבה יום: שבת, 2.11, 20:30 סדרות התיאטרון אולם
השיבה יום: א', 3.11, 20:30 סדרות התיאטרון אולם
גיל שוחט מארח את אמיר דדון יום: ב', 4.11, 20:30 מוסיקה וערבי זמר אולם
תיקון יום: ד', 6.11, 20:30 סדרות התיאטרון אולם
תיקון יום: ה', 7.11, 20:30 סדרות התיאטרון אולם
שלושה זרים יום: ה', 7.11, 20:30 קולנוע בהיכל אולם רכישה
אילנה כץ - צמד רעים יום: שבת, 9.11, 20:30 מוסיקה וערבי זמר אולם רכישה
תיקון יום: שבת, 9.11, 20:30 סדרות התיאטרון אולם
קופסה שחורה יום: א', 10.11, 20:30 סדרות התיאטרון אולם
קופסה שחורה יום: ב', 11.11, 20:30 סדרות התיאטרון אולם
אהבה עיוורת יום: ג', 12.11, 11:00 קולנוע בהיכל אולם רכישה
קופסה שחורה יום: ג', 12.11, 20:30 סדרות התיאטרון אולם
מתפוצצים מצחוק יום: ד', 13.11, 20:00 סדרות התיאטרון אולם רכישה
ההונאה הגדולה יום: ה', 14.11, 20:30 קולנוע בהיכל אולם רכישה
יונתן ברק יום: ו', 15.11, 22:00 מופעים אולם רכישה
שבת תרבות 16.11.19 יום: שבת, 16.11, שבתרבות אולם
ספר הג'ונגל יום: שבת, 16.11, 11:00 הצגות ילדים אולם רכישה
ליאור סושרד יום: שבת, 16.11, 20:30 בידור אולם רכישה
מיוון ומכאן יום: שבת, 16.11, 21:00 אולם רכישה
הלב יום: א', 17.11, 17:30 אולם
ואלרי מלדזה יום: ב', 18.11, 20:00 מוסיקה וערבי זמר אולם רכישה
דברים שאני יודעת יום: ג', 19.11, 20:30 סדרות התיאטרון אולם
דברים שאני יודעת יום: ד', 20.11, 20:30 סדרות התיאטרון אולם
דברים שאני יודעת יום: ה', 21.11, 20:30 סדרות התיאטרון אולם
להיות אסטריד יום: ה', 21.11, 20:30 קולנוע בהיכל אולם רכישה
דברים שאני יודעת יום: שבת, 23.11, 20:30 סדרות התיאטרון אולם
אלימות נגד נשים - מעמד האישה יום: ב', 25.11, 19:00 אירועים מיוחדים אולם רכישה
האחים אסנר מארחים את רותי נבון - אל תקרא לי שחור יום: ב', 25.11, 20:30 מוסיקה וערבי זמר אולם
האשמים יום: ג', 26.11, 11:00 קולנוע בהיכל אולם רכישה
בלט טודס יום: ה', 28.11, 20:00 מחול אולם רכישה
המועדפת יום: ה', 28.11, 20:30 קולנוע בהיכל אולם רכישה
אמא מאוהבת יום: ו', 29.11, 22:00 מופעים אולם רכישה
פיטר פן יום: שבת, 30.11, 11:00 הצגות ילדים אולם רכישה
רבקה בר מאחרת את Music Plus יום: שבת, 30.11, 20:30 מוסיקה וערבי זמר אולם רכישה
אירועי דצמבר
הפרידה - טרום בכורה + הרצאה יום: א', 1.12, 20:00 קולנוע בהיכל אולם רכישה
המטרה: שומר הראש יום: ה', 5.12, 20:30 קולנוע בהיכל אולם רכישה
אמי הגנרלית יום: ה', 5.12, 21:00 מופעים אולם רכישה
שחר חסון יום: ו', 6.12, 22:00 בידור אולם רכישה
שלישיית מה קשור יום: שבת, 7.12, 21:00 בידור אולם רכישה
אברהם טל - בימות פיס יום: א', 8.12, 20:30 מוסיקה וערבי זמר אולם רכישה
ברית מילה יום: ב', 9.12, 20:30 סדרות התיאטרון אולם
החיוך האטרוסקי
יום: ג', 10.12, 11:00 קולנוע בהיכל אולם רכישה
השיר של רוז יום: ה', 12.12, 20:30 קולנוע בהיכל אולם רכישה
גבעת חלפון אינה עונה יום: ה', 12.12, 20:30 סדרות התיאטרון אולם
גבעת חלפון אינה עונה יום: שבת, 14.12, 20:30 סדרות התיאטרון אולם
ברית מילה יום: ב', 16.12, 20:30 סדרות התיאטרון אולם
ברית מילה יום: ג', 17.12, 20:30 סדרות התיאטרון אולם
כלוב העליזים יום: ד', 18.12, 20:30 סדרות התיאטרון אולם
כלוב העליזים יום: ה', 19.12, 20:30 סדרות התיאטרון אולם
איפה את ברנדט יום: ה', 19.12, 20:30 קולנוע בהיכל אולם רכישה
רבקה בר מארחת את חן בר ואייל שרף יום: שבת, 21.12, 20:30 מוסיקה וערבי זמר אולם רכישה
כלוב העליזים יום: שבת, 21.12, 20:30 סדרות התיאטרון אולם
בת הים הקטנה יום: א', 22.12, 17:30 הצגות ילדים אולם רכישה
אחוזת דאונטאון  יום: ג', 24.12, 11:00 קולנוע בהיכל אודיטוריום
פנים רבות לאמת יום: ה', 26.12, 20:30 קולנוע בהיכל אולם
אירועי ינואר
אילנה כץ - יידיש עד לדינו - לימור שפירא וניצה טרמין יום: שבת, 4.1, 20:30 מוסיקה וערבי זמר אולם רכישה
מיזרי יום: ב', 6.1, 20:30 סדרות התיאטרון אולם
מיזרי יום: ג', 7.1, 20:30 סדרות התיאטרון אולם
ג'ודי – מעבר לקשת
טרום בכורה + הרצאה
יום: א', 12.1, 20:00 קולנוע בהיכל אולם
האורקסטרה של ראשון יום: ב', 13.1, 20:30 מוסיקה וערבי זמר אולם רכישה
גיל שוחט מארח את קרן פלס יום: ג', 14.1, 20:30 מוסיקה וערבי זמר אולם
תזמורת הביג בנד יום: ד', 15.1, 20:00 מוסיקה וערבי זמר אולם רכישה
האחים אסנר מארחים את רבקה מיכאלי - אין לה רגע דל יום: ב', 20.1, 20:30 מוסיקה וערבי זמר אולם
הקוסם מארץ עוץ יום: ד', 22.1, 17:30 אולם
הריון יום: ב', 27.1, 20:30 סדרות התיאטרון אולם
הריון יום: ג', 28.1, 20:30 סדרות התיאטרון אולם
הריון יום: ד', 29.1, 20:30 סדרות התיאטרון אולם
הריון יום: ה', 30.1, 20:30 סדרות התיאטרון אולם
אירועי פברואר
אילנה כץ - החיים הם קרנבל - אורלי סולומון יום: שבת, 1.2, 20:30 מוסיקה וערבי זמר אולם רכישה
יש רופא באולם יום: א', 9.2, 20:30 סדרות התיאטרון אולם
יש רופא באולם יום: ב', 10.2, 20:30 סדרות התיאטרון אולם
יש רופא באולם יום: ג', 11.2, 20:30 סדרות התיאטרון אולם
קן הקוקיה יום: ד', 19.2, 20:30 סדרות התיאטרון אולם
קן הקוקיה יום: ה', 20.2, 20:30 סדרות התיאטרון אולם
קן הקוקיה יום: שבת, 22.2, 20:30 סדרות התיאטרון אולם
גיל שוחט מארח את דן שפירא יום: ב', 24.2, 20:30 מוסיקה וערבי זמר אולם
אירועי מרץ
האחים אסנר מארחים את נתן דטנר ושלומית אהרון - בית אבי יום: ג', 17.3, 20:30 מוסיקה וערבי זמר אולם
אינטימיות יום: ד', 18.3, 20:30 סדרות התיאטרון אולם
אינטימיות יום: ה', 19.3, 20:30 סדרות התיאטרון אולם
אינטימיות יום: שבת, 21.3, 20:30 סדרות התיאטרון אולם
מסביב לעולם ב80 יום יום: ב', 23.3, 17:30 אולם
גיל שוחט מארח את ששי קשת יום: א', 29.3, 20:30 מוסיקה וערבי זמר אולם
אירועי אפריל
אילנה כץ - חתום בנשיקה יום: שבת, 4.4, 21:00 מוסיקה וערבי זמר אולם רכישה
אירועי מאי
אילנה כץ - כל העולם במה - מרינה פיינגולד יום: שבת, 2.5, 21:00 מוסיקה וערבי זמר אולם רכישה
האחים אסנר מארחים את עידו מוסרי ומירה עוואד - למי יש יותר כבוד יום: ד', 13.5, 20:30 מוסיקה וערבי זמר אולם
הנכד יום: ה', 14.5, 20:30 סדרות התיאטרון אולם
הנכד יום: שבת, 16.5, 21:00 סדרות התיאטרון אולם
גיל שוחט מארח את רמי קלינשטיין יום: ב', 18.5, 20:30 מוסיקה וערבי זמר אולם
הנכד יום: ד', 20.5, 20:30 סדרות התיאטרון אולם
הנכד יום: ה', 21.5, 20:30 סדרות התיאטרון אולם
הנכד יום: שבת, 23.5, 21:00 סדרות התיאטרון אולם
שבעת הגמדים יום: ב', 25.5, 17:30 אולם
אירועי יוני
מחוברים לחיים יום: ג', 2.6, 20:30 סדרות התיאטרון אולם
משפט חוזר יום: ג', 9.6, 20:30 סדרות התיאטרון אולם
משפט חוזר יום: ד', 10.6, 20:30 סדרות התיאטרון אולם
משפט חוזר יום: ה', 11.6, 20:30 סדרות התיאטרון אולם
משפט חוזר יום: שבת, 13.6, 21:00 סדרות התיאטרון אולם
בעלת הבית יום: ג', 16.6, 20:30 סדרות התיאטרון אולם
בעלת הבית יום: ד', 17.6, 20:30 סדרות התיאטרון אולם
בעלת הבית יום: ה', 18.6, 20:30 סדרות התיאטרון אולם
בעלת הבית יום: שבת, 20.6, 21:00 סדרות התיאטרון אולם
גיל שוחט מארח את שלומי שבן יום: ד', 24.6, 20:30 מוסיקה וערבי זמר אולם
מחוברים לחיים יום: ה', 25.6, 20:30 סדרות התיאטרון אולם
מחוברים לחיים יום: שבת, 27.6, 21:00 סדרות התיאטרון אולם
אילנה כץ - טוביה צפיר יום: שבת, 27.6, 21:00 מוסיקה וערבי זמר אולם רכישה
האחים אסנר - הומאז' לדני רובס והביטלס יום: ג', 30.6, 20:30 מוסיקה וערבי זמר אולם
אירועי יולי
סיבת המוות אינה ידועה יום: ד', 1.7, 20:30 סדרות התיאטרון אולם
סיבת המוות אינה ידועה יום: ה', 2.7, 20:30 סדרות התיאטרון אולם
סיבת המוות אינה ידועה יום: שבת, 4.7, 21:00 סדרות התיאטרון אולם
עבדאללה שוורץ
יום: א', 5.7, 20:30 סדרות התיאטרון אולם
עבדאללה שוורץ
יום: ב', 6.7, 20:30 סדרות התיאטרון אולם
עבדאללה שוורץ
יום: ג', 7.7, 20:30 סדרות התיאטרון אולם
עבדאללה שוורץ
יום: ד', 8.7, 20:30 סדרות התיאטרון אולם