טנגו – tango amor

תאריך שעה יום מיקום רכישה

Amory Tango

לאור הביקוש הרב - בכיר רקדני הטנגו בעולם - מרכוס אשלה -  חוזר לישראל לעשרה מופעים בלבד במסגרת סיבוב עולמי עוצמתי אלגנטי וחדש - עטוף אהבה ומלא תשוקה! 

מוזמנים ליהנות ממופע מלא עוצמה ולהט, תשוקה ואלגנטיות שסוחף את העולם. להתחבר לריקוד זוגות מסחרר בתנועה מתמדת של גברים בחליפות ערב ונעלים מצוחצחות ונשים בנעלי עקב ושמלות שיאפשרו תנועות רגליים בקלילות ובאלגנטיות.  

באמצע המאה ה- 19 רקדו טנגו בטברנות ארגנטינאיות. הריקוד נחשב בידור עבור השכבות הנמוכות של האוכלוסייה. העולם הישן ויתר אלא שמרכוס אשלה הבין וחשב אחרת ! 

אין עוד ריקוד בעולם עם אנרגיה כזו וכנות מתריסה, זוהי תנועה מתמדת, סולו ודואט עם אלגנטיות יוצאת דופן, טכניקה ללא דופי ואווירה של אהבה ותשוקה. זהו כוח, אנוכיות, רצון לניצחון והצלחה, והיכולת להתגבר על המכשולים בעזרת הריקוד, לצאת מהצללים אל האור. 

זוהי מוזיקה נפלאה, אפשרות לטרנספורמציה בריקוד, נאיביות ועומק, היכולת למצוא את עצמך, להפוך את הפרט למכלול. זוהי חווית תקשורת בין תנועה למוזיקה והרצון לאהוב. זהו ריקוד על ועד הקצה המטלטל את האור והחושך.

מרכוס אשלה, במאי, כוריאוגרף, מנהיג הלהקה ורקדן בעל שם עולמי, מבטא את הרוח היצירתית  וחסרת מנוחה שלו בחיפוש אמנותי חדשני וסוער שבמרכזו שימור מסורת ריקוד הטנגו בו מעמדות חברתיים שונים כרוכים זה זה.

הוא מביא לבמה קונספט חוויתי מרגש - דרך הסגנון המוזיקלי שלו, הלבוש, התנהגות, עושר הריקוד, החושניות והכריזמה שמשאירה את הקהל מופתע ופעור פה  ואת הביקורות משבחות.

אשלה עם בת זוגו על הבמה פאולה קמאצ'ו יוצרים קאפל ריקוד מושלם, טומן בחובו תנועות מורכבות של טכניקה פרשנית שונה וחושנית, הווירטואוזיות התיאטרלית שלהם לצד חמישה זוגות נוספים בלהקה מהפנטים את הקהל.

Amor y Tango במסגרת סיבוב עולמי חדש הוא אחד מהמופעים הבינלאומיים האמנותיים והאקזוטיים שהקהל יוכל לדמיין!  

מרכוס אשלה נולד בבואנוס איירס, ארגנטינה ונחשב לאחד מרקדני הטנגו הטובים בעולם. מגיל צעיר סומן ככישרון עולה כשבתחילת דרכו הוא השתתף בפסטיבלים פולקלוריים שונים, בגיל 13 ערך את סיבוב ההופעות הראשון שלו באירופה.           

בשנת 2006, כשהיה בן 20, זכה במקום הראשון ב"אליפות העולם בטנגו" שנערכה ביפן. רוחו היצירתית הניעה אותו להקים חברה בבעלותו ובשנת 2014 הוא הקים את להקת הטנגו שלו והחל להופיע ברחבי ארגנטינה, ולאחר מכן ברחבי העולם, בשנת 2016 שינה את שם החברה על שמו "מרכוס אשלה חברת הטנגו" . שנה לפני ב- 2015, לאחר שסיים סיבוב הופעות ארוך בארה"ב, איגוד מבקרי האמנות של ניו-יורק העניק לו את פרס ACE, כאות הוקרה על תרומתו לתחום. מאז החלה עלייתו המטאורית.  

אשלה דוגל בחדשנות ובריענון הז'אנר באופן מתמיד תוך שמירה קפדנית על המסורת המפוארת  של הטנגו. הוא מאמין כי שליחותו לטפח את "תרבות הטנגו", אשר נוצרה במשך דורות-  לשמור על העכשוויות והרלוונטיות שלה ועל מורשתה.